EKSPEDIENTKA - Z PRAWEM JAZDY KAT. B

nr. ref.: 1/20/ZMP-KADRY | OFERTA WAŻNA: do 30.05.2020

MIEJSCE PRACY: Obszar województwa zachodniopomorskiego

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Obsługa klientów

- Ekspozycja towarów w ladzie chłodniczej oraz transport wyspecjalizowanym pojazdem

- Dbałość o czystość, porządek na stanowisku pracy oraz godne repreznentowanie firmy

OFERUJEMY:

- Wdrożenie do zawodu

- Doświadczenie zawodowe

- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B

WARUNEK KONIECZNY:

- Prawo jazdy kat. B

- Umiejętna jazda pojazdem

WYMAGAMY:

- Doświadczenie w sprzedaży

- Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz aktualne badania lekarskie

- Rzetelność, uczciwość oraz wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnego listu motywacyjnego za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o, które się ubiegam przeprowadzanych  przez ”HAO - MASARNIA MARIUSZ POKUTYŃSKI”

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

DOKUMENTY NIEZBĘDNE

DO ZATRUDNIENIA

PROCES

REKRUTACJI