top of page

O NAS

         Nasza marka istnieje oficjalnie od 1999 roku. Zajmujemy się produkcją mięs i wędlin wieprzowych z udziałem przypraw naturalnych. Przywiązujemy wielką wagę do jakości wytwarzanych przez nas produktów, aby zachowały tradycyjny, swojski smak. Nie stosujemy chemii, utleniaczy, fosforanów itp. Posiadamy naturalne wędzarnie, wędzimy głównie na drewnie liściastym.

        Oferujemy Państwu szeroką gamę wyrobów z najwyższej jakości mięsa wieprzowego. Wyroby w naszym zakładzie produkowane są tylko i wyłącznie z wysokiej jakości mięsa, które są dostarczane od zaufanych kontrahentów. Dzięki naszym niezawodnym pracownikom, przeszkolonym w systemie HACCP i produkcji odbywającej się zgodnie z praktyką higieniczną (GMP, GHP) możemy poszczycić się wyjątkową jakością wytwarzanych przez nas wyrobów. Dysponujemy uprawnieniami nadanymi przez Inspekcję weterynaryjną, które pozwalają nam na ekspedycję naszych produktów na terenie całego kraju. 

        Od 2010 roku rozpoczęliśmy handel obwoźny na terenach pojezierza pomorskiego oraz wielkopolskiego.

        Serdecznie Państwa zapraszamy do naszych sklepów firmowych - stacjonarnych oraz mobilnych. Nasze produkty mogą Państwo również nabyć w sklepach partnerskich z którymi współpracujemy. 

Klasa & JaKość

     Szczycimy się wyjątkową  jakością  wytwarzanych produktów. Nasze wyroby nie posiadają chemii, sztucznych barwników utleniaczy itp. Wyroby produkowane z najlepszej jakości mięsa wieprzowego doprawiane są  jedynie przyprawami pochodzenia naturalnego oraz konserwowane peklo-solą lub solą kuchenną. Mogą nam Państwo zaufać!

z rzemieślniczym pozdrowieniem,

Anna i Mariusz Pokutyńscy

bottom of page