top of page

MASARZ - APARATOWY PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO

nr. ref.: 12/09/17/ZMP-KADRY | OFERTA WAŻNA: bezterminowo

MIEJSCE PRACY: Cieszyno (pow. drawski)

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Osoba na w/w stanowisku zajmuje się przygotowaniem mięsa do spożycia i do przetwórstwa.

- Dokonuje obróbki oraz klasyfikacji mięsa

OFERUJEMY:

- Doświadczenie zawodowe

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Premie okolicznościowe

- Szkolenia

WYMAGAMY:

- Min. 5 lat doświadczenia pracy w zawodzie masarz (lub pokrewnym)

- Umiejętność pracy w zawodzie masarz (lub pokrewnym)

- Książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

- Rzetelność i uczciwość

- Badania lekarskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnego listu motywacyjnego za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o, które się ubiegam przeprowadzanych  przez ”HAO - MASARNIA MARIUSZ POKUTYŃSKI”

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

DOKUMENTY NIEZBĘDNE
DO ZATRUDNIENIA

PROCES
REKRUTACJI