top of page

KASJER-SPRZEDAWCA

Nr ref.: 02/S/2023

MIEJSCE PRACY: ZŁOCIENIEC i okolice

WYMIAR PRACY: CZĘŚĆ ETATU

Zakład Mięsny POKUTYŃSKI to firma rodzinna z pełnym polskim kapitałem i tradycjami sięgającymi niemalże ćwierć wieku. Zajmujemy się produkcją mięs i wędlin wieprzowych zachowując tradycyjne metody przetwórstwa.

W związku z rozszerzeniem działalności do naszego ambitnego zespołu poszukujemy osoby, która będzie częścią naszej efektywnie rozwijającej się firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Profesjonalna obsługa Klientów

- Aktywna sprzedaż wysokiej jakości produktów

- Ekspozycja towarów w ladzie chłodniczej

- Dbałość o czystość, porządek na stanowisku pracy oraz godne reprezentowanie Firmy

OFERUJEMY:

- Szkolenie oraz wdrożenie do zawodu

- Doświadczenie zawodowe

- Prywatne ubezpieczenie

- Premie uznaniowe

WYMAGAMY:

- Doświadczenie w sprzedaży

- Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz aktualne badania lekarskie

- Rzetelność, uczciwość oraz wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnego listu motywacyjnego za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

DOKUMENTY NIEZBĘDNE
DO ZATRUDNIENIA

PROCES
REKRUTACJI

bottom of page